Error
  • Error loading feed data

قوانین و مقررات

» بند اول: وب میزبان متعهد مي شود كه در قبال دريافت مبلغ تعيين شده ، خدمات معرفي شده را به سفارش متقاضي (به مشخصات درج شده در مرحله فرم سفارش) به ثبت برساند.

» بند دوم: مسئوليت انتخاب نام مناسب براي دامنه بر عهده متقاضي است. هرگونه پيامد ناشي از انتخاب نامهاي نامناسب، از قبيل تداخل نامهاي انتخاب شده با نام ساير شركتها و موسسات و نيز نامهاي غير اخلاقي و غير قانوني بر عهده متقاضي است. شرکت وب میزبان پس از ثبت دامنه براي متقاضي، هيچگونه مسئوليتي در قبال نحوه استفاده متقاضي از آن دامنه در هر زمان نخواهد داشت.

» بند سوم: خواهشمند است نام دامنه را عاري از هرگونه اشتباه، درج فرماييد، زيرا نام دامنه ها پس از ثبت غير قابل تغيير هستند.

» بند چهارم: شرکت وب میزبان جهت تماس با شما، نياز دارد كه همواره مشخصات شما مندرج در حساب کاربريتان پس از ثبت نام، مانند آدرس محل جهت نامه نگاري احتمالي، تلفن تماس و ايميل شما را در اختيار داشته باشد. لذا ضروري است كه متقاضي در صورت تغيير مشخصات خود، موارد جديد را هرچه سريعتر در حساب کاربري خود از قسمت ويرايش حساب کاربري (پروفايل شخصي) به روز نمايد.

» بند پنجم: در صورتيكه پس از ارائه خدمات مندرج در فرم سفارش توسط اين سايت، به هر علتي، چه بين المللي و چه داخلي، از قبيل (ولي نه محدود به) شرايط نمونه زير، كه از اراده شرکت وب میزبان، در تداوم خدمات ارائه شده خدشه اي وارد آيد و يا خدمات مزبور موقتا يا دائما قطع گردند، هيچگونه مسئوليتي متوجه شرکت وب میزبان نخواهد بود و عودت مبالغ دريافت شده به هيچ عنوان امکان ندارد. از ميان اتفاقات مزبور مي توان به مواردي مانند تحریمها بین المللی علیه ایران، آسيب ديدگي ماهواره هاي مخابراتي، پديده هاي مخرب جوي مانند سيل، آتش سوزي، طوفانهاي خورشيدي، تغييرات در لايه ازون و ... ، اشكالات خطوط مخابراتي، تاخير در پاسخگويي شركتهاي خارجي فراهم كننده خدمات درخواستي مندرج در اين فرم به هر ميزان زماني، ممنوعيت به كارگيري اينترنت در خارج يا داخل كشور، جنگ، اغتشاش، اعتصابات، تغيير در قوانين داخلي يا خارجي، اجبار شركتهاي بين المللي جهت دريافت مبالغ اضافي جهت پايدار ماندن خدمات مربوط به دامنه ها، تغييرات در قوانين ارزي، اقتصادي، واردات و صادرات، تغييرات نرخ ارز و از اين قبيل (كلا" شرايط خارج از قدرت و اختيار شرکت وب میزبان) اشاره نمود.

» بند ششم: متقاضي متعهد مي گردد در طول مدت استفاده از خدماتي كه اين سايت بر طبق اين فرم در اختيار وي قرار مي دهد، به هنگام رد و بدل كردن فايلها و كلا" هرگونه اطلاعات به فضاي تخصيص داده شده جهت سايت خود، رعايت كامل شئونات اسلامي و قوانين جمهوري اسلامي ايران و نيز قوانين بين المللي را بنمايد. متقاضي مي پذيرد كه مسئوليت كامل هرگونه اطلاعات، فايل، تصوير و نيز ساير مواردي كه در درون سايت خود قرار مي دهد، با خود اوست و هيچگونه مسئوليتي در اين زمينه، متوجه شرکت وب میزبان نمي باشد. متقاضي همچنين متعهد مي گردد كه كليه قوانين كپي رايت (حقوق تاليف) بين المللي را در سايت خود رعايت نموده و از ايجاد مزاحمت براي ساير كاربران اينترنت، اقدام به دستكاري و نفوذ به سايتهاي ديگران، هرگونه استفاده غير قانوني از ايميل خود و ساير موارد مشابه پرهيز نمايد.

» بند هفتم: استفاده بيش از حد مجاز تخصيص داده شده به شما از سايت ، ارسال اسپم (Spam)، استفاده نابجا از سايت و مواردي از اين قبيل موجب قطع شدن دسترسي شما خواهد شد و مبلغ پرداختي برگشت داده نخواهد شد.

» بند هشتم: مسئوليت فايلها و مطالب موجود در سايت بر عهده شماست. گرفتن نسخه پشتيبان ، تعويض كلمه عبور هر چند وقت يكبار ، مونيتور كردن فعاليتهاي سايت و ... بر عهده شماست و در صورت بروز هرگونه مشكلي از سوي اين موارد، مبلغ پرداختي برگشت داده نخواهد شد.

» بند نهم: کاربراني که اقدام به انشار تصاوير يا مطالب مستهجن نمايند و يا به مقامات ايران و اديان توهين کنند و يا سعي در ايجاد اختلال و نفوذ به سرور نمايند غيرفعال خواهند شد.

» بند دهم: اين سايت حق دارد در صورتي که سايتي بيش از اندازه از منابع سرورها (Resources) استفاده نمود و از سيستم سوء استفاده نمود (Abuse) بدون اطلاع قبلي سرويس را قطع (suspend) نمايد. بعد از آن مي توانيد با ما تماس بگيريد و در مورد کنترل Resources و يا انتخاب Plan ديگري مشورت نماييد. در هر صورت به دليل تاثيري که Abuse بر روي ديگر سايتهاي استفاده کننده از سرويسهاي ما مي گذارد ، ما در Suspend نمودن سرويسها بسيار سريع عمل مي نماييم.

» بند يازدهم: به هيچ عنوان Mass ايميل نخواهيد فرستاد. و اين سايت حق دارد در صورتي که ارسال ايميل هاي شما کارايي سرورها را پايين آورد سريعا سرويس را بدون اطلاع قبلي قطع نمايد.

» بند دوازدهم: به هيچ عنوان اقدام به فرستادن SPAM نخواهيد نمود. هر گونه نامه تجاري در حجم انبوه که از آدرس سايتي که از سرويسهاي ما استفاده مي کند فرستاده شود و يا نامه هاي نا خواسته ارسالي از سرورهاي ما ، نامه هاي تبليغاتي و ... Spam ناميده مي شود. در صورت ارسال اينگونه مطالب شرکت وب میزبان اقدام به قطع سرويس خواهد نمود.

» بند سيزدهم: هر گونه فعالیت در مخدوش کردن و یا ضربه زدن به سرورهای وب میزبان منجر به قطع سریع سرویس بدون اطلاع قبلی خواهد شد.

» بند چهاردهم: در صورت اينکه موعد پرداخت اقساط شما براي مدت حداکثر 5 روز به تعقيب بيافتد ما مجاز به مسدود کردن سرويس شما هستيم، و در صورتي که اين مدت از 15 روز تجاوز کند سرويس شما از روي سرور ما کاملا حذف ميگردد و هيچ عذر و بهانه اي مورد قبول نميباشد.

» بند پانزدهم: هر شب یک BackUp کامل از کلیه سایتهای یک سرور و به صورت اتوماتیک گرفته می شود. علاوه بر این نسخه های هفتگی و ماهانه از این Backup بر روی همان سرور و یک نسخه Backup هفتگی بر روی یک سرور دیگر ذخیره می شود. در خصوص درستی و کامل بودن این BackUp هیچگونه تضمینی وجود ندارد. BackUp گیری فقط در جهت نگهداری سرورها و استفاده از آنها در هنگام حوادث پیش بینی نشده انجام می گردد. گرفتن BackUp از اطلاعات خاص و یا گرانبهای یک سایت که حساسیت بالایی دارد، وظیفه خود کاربر است. قسمت BackUp Manager در تمام مجموعه ها آمده است و شما می توانید از آن برای گرفتن نسخه پشتیبان از سایتتان استفاده نمایید.

» بند شانزدهم: در صورت از بین رفتن اطلاعات، اگر اطلاعات توسط اشتباه و یا اشکالی از طرف وب میزبان ایجاد شده باشد، اطلاعات بدون هیچ هزینه ای بازگردانده خواهد شد. ولی در صورتی که علت آن به هر شکلی متوجه کاربر باشد و یا به دلیل امن نگاه نداشتن اطلاعات کاربری خود باشد، بازگشت اطلاعات با هزینه 5000 تومان انجام خواهد گرفت.

» بند هفتدهم: در شبکه فناوری و اطلاعات وب میزبان ثبت و سفارش دامنه بدون سفارش میزبانی وب امکان پذیر نمیباشد و سرویس دامنه تنها با سرویس هاست ارائه می شود، ازین رو تمام سفارشات دامنه بدون هاست تائید نشده و بثبت نخواهد رسید.

» بند هجدهم: پس از اينکه مشتري هر يک از خدمات شرکت وب میزبان را خريداري نمود و هزينه سرويس را به حساب بانکي واريز کرد طبق مشخصات تکميل شده در فرم سفارش به او خدمات ارائه ميگردد؛ در صورتي که به هر دليل قصد فسخ سرويس خود را داشت به هيچ عنوان هزينه اي از جانب ما مسترد نميگردد. مگر در شرايطي که مديريت سايت تعيين کند.

 » بند 19: در صورتی که اقدام به تمدید سرویس خود نکردید و سرویس شما طبق بند 16 مسدود شد به هیچ عنوان جهت پشتیبان گیری باز نمیگردد و فقط می بایست آن را تمدید کنید تا به صورت اتوماتیک سرویس شما فعال شود. همچنین مدت زمان تمدید نیز به صورت زمانی است که سفارش ثبت شده، به طور مثال اگر سالیانه بوده است می بایست به صورت سالیانه تمدید صورت بگیرد نه ماهیانه ولی برعکس امکان پذیر است، اگر ماهیانه باشد میتوانید به سالیانه یا موارد بالاتر تمدید کنید. در صورتی که سرویس شما حذف شده باشد نیز هیچ گونه فایل پشتیبان ارائه نخواهد شد.

» بند 20: در مواردی که اختلالاتی در شبکه اینترنت کل کشور یا یک ISP خاص صورت پذیرد که سایت شما ناقص و یا کامل باز نگردد ولی در واقع بوسیله ISP دیگری و یا تغییر آی پی بوسیله برنامه های V_P_N باز شود، این مورد جزو تعهدات و مسئولیتهای ما نیست و باید اختلالات از سمت سرویس دهنده اینترنت شما رفع گردد و سایت شبکه جهانی وب و دیتاسنتر هیچ گونه مسئولیتی در قبال عدم باز شدن سایت شما ندارد.

» بند 21: در صورتی که کاربر خلاف هر یک از قوانین سایت و یا دیتاسنتر عمل نمود و سرویس یا حساب کاربری وی مسدود شد، اگر برای بار اول باشد با ارسال تعهد نامه به صورت مجازی (ایمیل یا تیکت) سرویس ایشان باز میگردد ولی در صورتی که قبلا تعهد مجازی داده باشد و مجددا خلاف قوانین عمل کرده باشد فقط تعهد نامه کتبی به همراه ضمیمه تصویر کارت ملی و یا شناسنامه مورد قبول می باشد و در صورت عدم ارسال، هیچ گونه سرویس و خدماتی به ایشان ارائه نخواهد شد و حساب کاربری آن معلق خواهد ماند.

» بند 22: در صورتی که کاربری برای افراد دیگر اقدام به سفارش سرویس در حساب کاربری خود نماید، مالک قانونی سرویس مورد نظر فرد دوم می باشد که کاربر برایش خرید را انجام داده است

» بند 23: شرکت وب میزبان مي‌تواند در هر زمان بدون اطلاع قبلي، در متن شرايط و ضوابط تغيير ايجاد کند. با اينکه ما سعي مي‌کنيم شما را از طريق پست الکترونيک از تغييرات اين متن مطلع کنيم، اما اين وظيفه شماست که با مراجعه مداوم به اين قسمت، از تغييرات آن مطلع شويد و در صورت مخالفت با آن، مي توانيد درخواست قطع سرويس تان را نماييد در غير اين صورت تمام پيامدهاي احتمالي آن بر عهده شماست.

 

ورود کاربران

نام کاربری:
رمز عبور:

آخرین اخبار

نمادهای اعتماد

.